Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  SaloCup6 2019    Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  21:51   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 marraskuu 2019         
 
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Lindholm  2008    245  1:41.10  3:22.18  5:22.88    6:54.21   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roosa Tuomainen  2005    493  1:17.49  2:44.69  4:15.29    5:28.32   
  Salon Uimarit  5:25.25                 
                     
Essi Pyykkö  2006    393  1:32.82  3:00.10  4:36.48    5:54.08   
  Salon Uimarit  5:59.07                 
                     
Diana Raduly Baka  2006    332  1:35.91  3:13.70  4:51.19    6:14.64   
  Salon Uimarit                   
                     
Vilma Manninen  2005    328  1:30.88  3:15.57  4:56.90    6:15.91   
  Salon Uimarit                   
                     
Sara Suonio  2006    293  1:31.40  3:11.13  5:03.58    6:30.54   
  Salon Uimarit                   
                     
Kerttu Heinä  2006    256  1:34.80  3:29.31  5:25.52    6:48.40   
  Salon Uimarit                   
                     
Sonja Heikkilä  2006    180  1:56.65  4:04.31  5:56.79    7:38.97   
  Salon Uimarit                   
                     
Ronja Mäkelä  2005              DSQ  yhden käden kosketus 
  Salon Uimarit                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaapo Tuomainen  2008    243  1:39.95  3:14.66  4:56.72    6:17.07   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miika Nurminen  2005    319  1:22.72  3:01.72  4:29.67    5:44.55   
  Salon Uimarit                   
                     
Roope Tuomainen  2004    271  1:26.25  3:00.62  4:50.17    6:03.76   
  Salon Uimarit  6:05.04                 
                     
Nuutti Vienonen  2005    258  1:25.50  2:58.43  4:44.77    6:09.55   
  Salon Uimarit                   
                     
Yehor Krushynskyi  2005    194  1:30.67  3:12.89  5:10.91    6:46.12   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aku Hyrsylä  2003    374  1:14.24  2:41.53  4:14.41    5:26.73   
  Salon Uimarit  5:23.20                 
                     
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Metsäkonkola  2005    584          27.80   
  Salon Uimarit  27.49                 
Sini Heikkilä  2003    559          28.20   
  Salon Uimarit  28.53                 
Fiia Pyykkö  2001    483          29.60   
  Salon Uimarit  28.99                 
Diana Raduly Baka  2006    406          31.36   
  Salon Uimarit                   
Sanni Tapio  2005    256          36.60   
  Salon Uimarit                   
Martta Lehtinen  2007    160          42.80   
  Salon Uimarit  45.10                 
Martta Kivelä  2011    120          47.10   
  Salon Uimarit  50.56                 
Rosa Sjöblom  2009    114          47.86   
  Salon Uimarit  47.25                 
Janina Hyvönen  2010    111          48.32   
  Salon Uimarit  50.31                 
10  Iina Lehtinen  2009    93          51.20   
  Salon Uimarit  51.03                 
11  Olivia Areva  2010    77          54.60   
  Salon Uimarit  1:08.81                 
12  Aada Leino  2011    73          55.39   
  Salon Uimarit  1:01.47                 
13  Heta Lesonen  2011    46          1:04.83   
  Salon Uimarit  1:08.90                 
14  Hertta Lehtinen  2010    37          1:09.24   
  Salon Uimarit  1:07.76                 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Yehor Krushynskyi  2005    258          31.80   
  Salon Uimarit  30.52                 
Elias Sahla  2007    155          37.64   
  Salon Uimarit  37.49                 
Eemeli Havia  2010    115          41.61   
  Salon Uimarit  44.21                 
Matti Nurminen  2009    100          43.63   
  Salon Uimarit  45.42                 
Jonas Saari  2008    98          43.90   
  Salon Uimarit  45.34                 
Urho Tammi  2011    89          45.25   
  Salon Uimarit  44.62                 
Veeti Himberg  2008    49          55.01   
  Salon Uimarit  56.63                 
Patrik Kirves  2010    49          55.05   
  Salon Uimarit  56.09                 
Niilo Snabb  2010    30          1:05.02   
  Salon Uimarit  1:05.17                 
Voitto Lehtinen  2010              DSQ  4.1 
  Salon Uimarit  1:03.31                 
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aliisa Soini  2007    420  33.14  1:14.83  2:05.18    2:42.66   
  Salon Uimarit  2:47.17                 
                     
Saima Peltonen  2007    301  38.08  1:26.31  2:22.10    3:01.69   
  Salon Uimarit  3:14.50                 
                     
Aurora Änäkkälä  2007    291  39.90  1:28.97  2:22.91    3:03.70   
  Salon Uimarit  3:14.47                 
                     
Ella Lindholm  2008    235  44.87  1:34.66  2:33.57    3:17.41   
  Salon Uimarit  3:25.54                 
                     
Matilda Saarinen  2008    194  47.74  1:43.69  2:41.13    3:30.17   
  Salon Uimarit  3:35.15                 
                     
Martta Lehtinen  2007    128  58.53  2:04.50  3:06.99    4:01.67   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Saarinen  2006    311  33.88  1:13.62  2:01.80    2:41.72   
  Salon Uimarit  2:40.83                 
                     
Matias Kotilainen  2006    210  37.84  1:25.41  2:21.87    3:04.29   
  Salon Uimarit  3:05.23                 
                     
Joonatan Hietarinne  2006    186  38.01  1:28.47  2:26.54    3:11.97   
  Salon Uimarit  3:24.32                 
                     
Viljam Savolainen  2008    171  45.27  1:38.37  2:33.16    3:17.21   
  Salon Uimarit  3:27.73                 
                     
Santeri Alanto  2008    134  47.27  1:40.67  2:44.45    3:33.85   
  Salon Uimarit                   
                     
Elias Sahla  2007    132  55.11  1:48.79  2:49.17    3:35.20   
  Salon Uimarit  3:50.72                 
                     
Eemeli Havia  2010    83  1:02.00  2:01.82  3:17.35    4:11.17   
  Salon Uimarit                   
                     
Vilho Haikonen  2009    80  1:07.93  2:11.75  3:20.55    4:13.83   
  Salon Uimarit                   
                     
Miro Järvinen  2008              DNF   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 7, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Metsäkonkola  2005    543  32.31        1:09.44   
  Salon Uimarit  1:09.59                 
                     
Sini Heikkilä  2003    493  32.20        1:11.73   
  Salon Uimarit  1:14.16                 
                     
Fiia Pyykkö  2001    393  34.19        1:17.34   
  Salon Uimarit  1:16.85                 
                     
Matilda Saarinen  2008    198  44.22        1:37.08   
  Salon Uimarit  1:33.32                 
                     
Martta Lehtinen  2007    131  57.17        1:51.39   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 8, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemeli Havia  2010    80  54.34        1:56.47   
  Salon Uimarit  2:00.46                 
                     
 
Laji 8, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaapo Tuomainen  2008    226  40.06        1:22.51   
  Salon Uimarit  1:23.34                 
                     
Viljam Savolainen  2008    160  44.70        1:32.63   
  Salon Uimarit  1:31.56                 
                     
Santeri Alanto  2008    137  44.34        1:37.44   
  Salon Uimarit  1:39.18                 
                     
Miro Järvinen  2008    106  53.03        1:46.26   
  Salon Uimarit  1:45.26                 
                     
Vilho Haikonen  2009    71  1:02.51        2:01.33   
  Salon Uimarit  1:57.59                 
                     
 
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Roosa Tuomainen  2005    410  1:16.24  2:38.33  4:00.93  5:23.20  10:44.80   
  Salon Uimarit  9:44.48      6:45.61  8:08.33  9:30.26       
                     
Ella Lindholm  2008    244  1:28.16  3:07.29  4:45.18  6:20.71  12:46.08   
  Salon Uimarit        8:00.06  9:37.50  11:13.83       
                     
 
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Kaapo Tuomainen  2008    278  1:22.36  2:51.14  4:18.04  5:43.15  11:19.25   
  Salon Uimarit  11:44.63      7:07.09  8:33.08  9:58.48       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  21:51