Yhteystiedot

Toimihenkilöt

Puheenjohtaja

Anu Heikkilä

puheenjohtaja@salonuimarit.fi

040 7793946

Sihteeri

Anna-Maria Änäkkälä

sihteeri@salonuimarit.fi

Maksuliikenne

Minna Metsäkonkola

maksuliikenne@salonuimarit.fi

Kilpailusihteeri

Sari Villanen

kilpailut@salonuimarit.fi

040 7296325


Postiosoite/Laskutusosoite

Salon Uimarit ry.

c/o Minna Metsäkonkola

Metsäkonkolantie 125

25230 Angelniemi

Y-tunnus: 0549843-4

Säästäthän luontoa ja lähetä lasku sähköpostilla: maksuliikenne@salonuimarit.fi


Kululaskut

Mikäli sinulla on edelleen veloitettavia kuluja uimaseuralta liittyen pienhankintoihin yms., käytäthän alla olevaa kululaskupohjaa, jonka liitteeksi voit skannata / liittää alkuperäiset kuitit. Toimita täytettynä rahastonhoitajalle kuittien kera uimahallin kassalla olevaan uimarien postilaatikkoon maksua varten! Huom! laskuun tarvitaan puheenjohtajan ja varapuheenjohtajan kuittaukset, joten muistutathan heitä myös laskuista postilaatikossa. 

Valmennus

Valmennuspäällikkö

Wiljam Leinonen

wiljam.leinonen@salonuimarit.fi

045 6993660

Kurssitoiminta

Irene Paloposki

paloposki.Irene@gmail.com, kurssivastaava@salonuimarit.fi

045 1024443

Seuratyöntekijä

Emilia Pohjola

emilia.pohjola@salonuimarit.fi

045 1468233

Uimahypyt

Tero Vilmunen

tevilmun@gmail.com

050 4821874

-

Roope Pelo

roope.pelo@gmail.com

044 3307649

Vesipallo

Toni Koivisto

toni.koivisto@salo.fi

0440534578

-

Anu Nordling

050 4876647

Johtokunta 2019

Puheenjohtaja

Anu Heikkilä

Varapuheenjohtaja

Jari Tuomainen

Sihteeri

Anna-Maria Änäkkälä

Jäsenet

Eeva Havia

Hannu Hyrsylä

Hanna Kovala

Minna Metsäkonkola

Anna-Mari Änäkkälä

Jari Tuomainen

Varajäsenet

Sari Villanen

Tapio Suonio

Viorica Raduly-Baka